Ilustrim

Kanosën dy persona - arrestohen dy të dyshuar në Graçanicë

Dy persona janë arrestuar në Graçanicë pasi që kanë kanosur dy viktima.

Rasti sipas Policisë ka ndodh më 14.04.2024 rreth orës 21:00.

Banesa e njërit person të dyshuar është bastisur dhe aty u gjetën dhe konfiskuan dy pushkë automatike.

Pas intervistimit, prokurori vendosi që të dyshuarit t’i dërgoj në mbajtje.