array(1) {
 [0]=>
 array(2) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#AE1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(25) "https://kallxo.com/dosja/"
 }
}

Arsyetimi i Zyrës së Kryeministrit për darkën me ushqime deti e shampanjë italiane

Pas publikimit të KALLXO.com të lajmit për shpenzimet për një darkë të kabinetit të kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, kur ishin konsumuar ushqime deti, verëra ...

‘Darka e Vonë’ e kabinetit të Kurtit me ushqime deti, verëra e shampanjë italiane

Oktapod, levrek, salmon e biftek të shoqëruar nga verëra vendore e shampanjë italiane kishin qenë pjesë një darke të zyrës së kryeministrit Kurti.

Ministri Murati bleu aksione në 'Netflix'

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati ka blerë aksione në kompaninë amerikane të filmave, serialeve e shfaqjeve televizive “Netflix”.

Agim Bahtiri thotë se vetura “Maybach” është e djalit por e shfrytëzon ai

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka deklaruar pasurinë  në Agjencinë Kundër Korrupsion.

Sa është i pasur drejtori i ShSKUK-së, Valbon Krasniqi?

Banesë me vlerë mbi 93 mijë euro e mbi 40 mijë euro të kursyera, janë vetëm disa nga të dhënat nga pasuria e deklaruar e drejtorit të Shërbimit Spitalor ...

Agim Aliu deklaron 57 mijë euro para të gatshme

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu ka deklaruar në Agjencinë Kundër Korrupsionit se posdedon 55 ari tokë, e cila kap vlerën e 200 mijë euro.