Postet nga: dardan krivaqa

Babai i Marigona Osmanit: Dardan Krivaça na kërcënoi nga burgu

Babai i Marigona Osmanit, Muhabi Osmani ka treguar se familja e tij ka marrë kërcënime përmes mesazheve nga profile në rrjete sociale me emër të Dardan ...

Sveçla për rastin në 'Bon Vivant': Shtetasit tanë u rrezikuan për shkak të kriminelëve që nuk po ndëshkohen nga drejtësia

Mbi 20 persona të plagosur e lënduar mbetën mbrëmjen e kaluar në lokalin “Bon Vivant”, i cili gjendet në rrugën “Xheladin Hana” në kryeqytet.

VIDEO - Momenti kur Dardan Krivaça dënohet me burgim të përjetshëm

Gjykata Themelore e Ferizajt ka dënuar me burgim të përjetshëm Dardan Krivaçën për vrasjen e Margiona Osmanit.

Vrasja e Marigona Osmanit, sot thuhen fjalët përfundimtare në Gjykatë

Sot në Gjykatën Themelore të Ferizajt pritet të thuhen fjalët përfundimtare nga palët në rastin në të cilin Dardan Krivaqa e Arbër Sejdiu akuzohen pë...

Vrasja e Marigona Osmanit, konfirmohet aktakuza ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut

Gjykata e Ferizajt ka konfirmuar aktakuzën ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut, të akuzuar për vrasjen e Marigona Osmanit.

Krivaça nën lot para gjykatësit – ‘S’po mundem kurrgjë me kuptu’

Seanca fillestare ndaj Dardan Krivaçës dhe Arbër Sejdiu, të akuzuar për vrasjen e Marigona Osmanit është mbajtur në Gjykatën Themelore të Ferizajt.

Babai i Marigona Osmanit: Në qoftë se Marigona do të jepte shenjë unë do ta kisha zgjidhur problemin

Në gusht të vitit 2021, vajzës nga Ferizaj, Marigona Osmanit iu shua jeta. Babai i së ndjerës Muhabi Osmani, duke shpalosur rrëfimin për betejën më të ...

Babai i Marigona Osmanit: Nëna e Krivaqës më thoshte kam lidhje të forta në Kosovë e Shqipëri

Muhabi Osmani - babai i të ndjerës, Marigona Osmani, ka thënë se gjatë takimit të tij me nënën e Dardan Krivaqës, e njëjta i ...