Postet nga: te arrestuar

Kanosën dy persona - arrestohen dy të dyshuar në Graçanicë

Dy persona janë arrestuar në Graçanicë pasi që kanë kanosur dy viktima.

Arrestohen tre persona në Kllokot, penguan policët në kryerjen e detyrës

Në Kllokot janë arrestuar tre persona.

Gjendet në Shkup trupi i pajetë i 14-vjeçares së zhdukur një javë më parë

Policia dhe prokuroria maqedonase kanë njoftuar të dielën në mbrëmje se kanë gjetur trupin e pajetë të Vanja Gjorçevskas, vajzës 14-vjeçare e cila ishte zhdukur ...

Policia jep detaje për tre të arrestuarit që u paraqitën si Inspektorë policorë në Prizren

Tre persona janë arrestuar në Prizren për shkak se u paraqitën si inspektorë të Policisë.

Për 24 orë janë raportuar katër raste të dhunës në familje

Gjatë 24 orëve të fundit në Policinë e Kosovës janë raportuar katër raste që po trajtohen si dhunë në familje.

Arrestohen dy persona në Obiliq, dyshohen se në bodrum kultivonin kanabis

Prokuroria Themelore në Prishtinë në bashkëpunim me Policinë e Kosovës kanë identifikuar në Obiliq një laborator ku përpunoheshin 700 bimë kanabis. Për këtë rast njoftohet se ...

77 aksidente trafiku gjatë 24 orëve të fundit

Policia e Kosovës në raportin ditor ka njoftuar që brenda 24 orëve të fundit kanë ndodhur 77 aksidente trafiku brenda territorit të Kosovës. Nga to, në 26 raste ka pasur ...

Arrestohen 6 gazetarë që po raportonin për trazirat në Mianmar

Gjashtë gazetarë janë arrestuar në Mianmar për shkak të mbulimit të demonstratave kundër grushtit të shtetit.