Postet nga: Aksident

Dy aksidente në magjistralen Prishtinë - Pejë (FOTO)

Dy aksidente të trafikut kanë ndodhur në magjistralen Prishtinë - Pejë, përkatësisht në Komoran dhe në afërsi të Kroit të Mbretit.

Arrestohet shoferi i kamionit të përfshirë në aksidentin ku mbeti i vdekur një polic i Kosovës

Një zyrtar policor ka mbetur i vdekur në një aksident trafiku që ka ndodhur dje në magjistralen Mitrovicë – Zveçan.

Aksident trafiku te QMI-ja në Lipjan - FOTO

Një aksident trafiku ka ndodhur para disa minutash rrugës për në Lipjan, përkatësisht në vendin e njohur si "QMI".

Aksident në rrugën Gjilan-Prishtinë, lëndohen dy persona

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur në magjistralen Gjilan-Prishtinë, saktësisht në fshatin Bresalc.

Aksident mes dy veturave në Klinë, lëndohet një person

Një person ka pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur sot rreth orës 11:00 në fshatin Zajm të Klinës.

Prokuroria kërkon paraburgim për policin që dyshohet se goditi këmbësoren me veturë

Një aksident trafiku ka ndodhur para dy ditëve ne fshatin Torinë të Lipjanit. Një këmbësore dyshohet se është goditur nga një veturë, e cila, siç mëson ...

Këmbësorja goditet nga një autobus në Prishtinë

Një këmbësore është goditur nga një autobus sot, rreth orës 11:00 në Prishtinë.

Presidenti Zelensky përfshihet në një aksident trafiku

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelenskiy, u përfshi në një aksident trafiku në Kiev, por ai nuk ka pësuar lëndime të rënda, tha zëdhënë...