Postet nga: Aksident

Aksident në rrugën Drenas – Komoran - FOTO

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Drenas – Komoran, përkatësisht në fshatin Poklek.

(FOTO) Dy të lënduar nga aksidenti në Prishtinë

Dy persona kanë mbetur të lënduar nga një aksident që ka ndodhur pasditen e sotme në qendër të Prishtinës, përkatësisht afër Katedrales “Nënë ...

Pamje - Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë - Gjilan

 

Reagon Bulliqi për aksidentin në Podujevë: Ka qenë gërvishtje e vogël me veturë, asgjë serioze

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për Komunën e Podujevës, Shpejtim Bulliqi është bërë pjesë e një aksidenti të vogël komunikacioni në Komunën e ...

FOTO - Aksident në Fushë Kosovë

Një aksident trafiku ka ndodhur në Fushë Kosovë mesditën e sotme.

Foto: Aksident në Fushë-Kosovë, vetura përplaset me lokalin afarist

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Fushë-Kosovë.

Një grua bie nga lartësia brenda një qendre tregtare në Prishtinë

Një grua ka mbetur e lënduar pasi e njëjta ka rënë nga një lartësi brenda një objekti afarist në Prishtinë, që ndodhet në lagjen Veternik të ...

Pakistan: Të paktën 19 të vdekur pasi treni përplaset me një autobus

Të paktën 19 persona kanë vdekur dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur pasi një autobus me pasagjerë është goditur nga një tren në provincën jugore Sindh të Pakistanit.