Postet nga: Graqanicë

Hetohet vdekja e një gruaje në Graqanicë

Vdekja e një gruaje në fshatin Radev të Graqanicës po hetohet nga Policia e Kosovës.

Graçanicë, dy shtetas të Serbisë ankohen se janë kërcënuar nga dy shtetas tjerë të Serbisë

Një grua dhe një burrë, shtetas të Serbisë janë ankuar në Policinë e Kosovës se kanë marrë mesazhe kërcënuese përmes telefonit nga dy burra, po ashtu ...

Raportohen dy raste të dyshuara të vetëvrasjes në Graqanicë dhe Ferizaj

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë raportuar dy raste të dyshuara të vetëvrasjes në Graqanicë dhe Ferizaj.

Policia njofton për dy raste të falsifikimit të parave, vlera totale mbi 2 mijë euro

Dy raste të falsifikimit të parave janë iniciuar në Policinë e Kosovës gjatë 24-orëve të fundit.

Aksident trafiku në Graqanicë, vdes një person

Një person ka vdekur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në rrugën Llapnasellë -Graqanicë sot rreth orës 16:30.

Sulmuan policët në Graqanicë, arrestohen dy persona

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Graqanicë pasi të njëjtit kanë penguar dhe sulmuar fizikisht dy zyrtarë policorë derisa kanë qenë në kryerje të detyrës ...

Rrahje mes katër personave në Graçanicë

Katër persona dyshohet së pas një mosmarrëveshje janë rrahur në mes vete në qytetin e Graçanicës.

Protestë në Graçanicë, policia njofton për mbyllje të rrugës Prishtinë-Gjilan

Rruga kryesore Prishtinë-Gjilan do jetë e mbyllur për qarkullim të automjeteve nga ora 11:30 pasi disa qytetarë serbë kanë paralajmëruar protestë pas arrestimit të një banori të kë...