Gazeta e njohur angleze me ballinë speciale për zemërgjerësinë e tifozëve të Kosovës

Në Angli vazhdon të jetë krye-temë pritja fantastike që do t’i bëhet të përzgjedhurve të Gareth Southgate në Kosovë për sfidën e fundit kualifikuese drejt ...

Southgate rreth racizmit: Kemi parë mbështetje të madhe nga Kosova, e presim këtë edhe nesër në stadium (VIDEO)

Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate, ka folur për ndeshjen e nesërme ndaj Kosovës, në konferencë për media, ndeshje e cila luhet prej orës 18:00, në stadiumin “...

Southgate: Na kanë pritur shumë mirë në Kosovë, mezi pres ta shoh atmosferën për ndeshjen e nesërme

Kombëtarja e Anglisë sot ka mbërritur në Kosovë, pasi nesër do të luaj me “Dardanët” prej orës 18:00, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, ndeshja e ...

Tifozi anglez: Kosova vendi më i mirë, me 30 euro i kam pirë 20 birra dhe kam ngrën tri herë bukë

Të dielën prej orës 18:00, në stadiumin “Fadil Vokrri” Prishtinë, luhet ndeshja Kosovë – Angli, ndeshja e fundit për eliminatoret e “Euro 2020”.

FOTOGALERI nga stërvitja e Kombëtares së Kosovës

Kombëtarja e Kosovës sot e ka mbajtur stërvitjen e fundit para ndeshjes ndaj Anglisë, që e luan nesër prej orës 18:00, në stadiumin “Fadil Vokrri”, në ...

Challandes: Ndeshja ndaj Anglisë shumë e rëndësishme para asaj me Maqedoninë (VIDEO)

Bernard Challandes ka folur në konferencë për media para ndeshjes ndaj Anglisë, që luhet nesër prej orës 18:00, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.