array(1) {
 [0]=>
 array(4) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#B9D156"
  ["menu_attr"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["main_title"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["custom_item"]=>
  string(8) "?level=4"
 }
}

Rrena: “Analfabetat janë hi në klasën e parë”

Më 29 janar 2023, faqja e internetit “Pdk-Fitore” publikoi një fotografi në të cilën shihen: kryeministri Albin Kurtit, ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci dhe ish-Presidentit, Hashim Thaçi.

Faqja e Internetit
Rrenë

Rrena se Banka e Shqipërisë ka lëshuar në qarkullim kartëmonedhën me portretin e Adem Jasharit 

Më 31 janar 2023 disa faqe në Facebook, si: “Talk.Info”, “Trende dhe Aktualitete”, “Prishtina News”, “Shtosa Me Kg”, “Kavaja Lajme”, “Gazeta Mega- Pol” dhe “Arena Dardane”, kanë shprëndarë një fotografi ...

Faqja e Internetit
Rrenë

Rrena se Gucati e Haradinaj u dënuan për krime lufte

Më 2 shkurt 2023, faqja e internetit “panorama.com.al” ka publikuar një lajm me titullin “Akuzohen për krime lufte gjatë aktivitetit të UÇK-së, Apeli i Gjykatës Sepciale “vulos” ...

Faqet në Facebook
Rrenë

Rrena se Edi Rama u sulmua me ‘serum’ në seancën e sotme

Mediat në Kosovë kanë shpërndarë një video me titullin ‘Edi Rama sulmohet me serum nga deputetët e opozitës’. 

Faqja e Internetit
Rrenë

Lajmi i rremë për COVID-19 për kohën kur është publikuar

Më 26 janar faqja online truenewsq.com ka publikuar një përmbajtje me titull “Cfare po ndodh Afro 100 mijë shqiptarë me banim në Zvicër, s’mund të udhëtojnë në ...

Faqja e Internetit
Rrenë

Ilustrimi dhe konteksti i rremë për një deklarim të Vulinit

Më 27 janar 2023 faqja online bbcnewsm.com ka publikuar përmbajtjen me titull “Do të ndërhy xhandarmëria serbe! Po, hajt, le të provoj, le të hyjë, çka pret?”.

Faqet në Facebook
Rrenë