Postet nga: kanosje

Gruaja raportoi se u kërcënua nga ish- bashkëshorti

Një grua ka raportuar në polici një kërcënim të cilin thotë se e ka marrë nga ish bashkëshorti i saj.

Burri nga Prishtina po hetohet për ngacmim dhe kanosje të një gruaje

Një rasti i ngacmimit dhe i kanosjes ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Prishtinë.

Kanoset në vendin e punës një grua në Gjakovë, arrestohet i dyshuari

Një grua nga Gjakova është ankuar në Policisë e Kosovës se gjatë kohës sa ishte në vendin e saj të punës është kanosur nga një i dyshuar.

Dënohet me një vit burg për kanosje e lëndim të lehtë trupor, i njëjti kishte 8 dënime paraprake nga e njëjta Gjykatë

Gjykata Themelore në Prishtinë dënoi me dënim unik me burg 1 vjet, personin me iniciale A.M edhe pse ai ishte dënuar edhe 8 herë më parë nga po ...

Dyshime për kërcënim ndaj zyrtarëve të LDK-së, Policia jep detaje

Policia e Kosovës ka ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme në lidhje me rastin e paraqitur nga zyrtarë të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK).

Prishtinë, arrestohet një i dyshuar për kanosje dhe ngacmim seksual

Një burrë ka përfunduar në pranga dje, pasi që dyshohet se ka kanosur dhe ngacmuar seksualisht një grua.

Policia e Kosoves

Ankohet në polici se punëtori i bankës e kanosi për shkak të një kredie

Një qytetar nga Mitrovica është ankuar në Policinë e Kosovës dhe ka kërkuar ndihmë nga ta duke raportuar se është kanosur nga punëtori i një banke rreth ...

Arrestohet për kanosje, i sekuestrohet një pistoletë dhe një boks hekuri me thikë

Një burrë në Prishtinë është arrestuar nën dyshimin se ka kanosur përmes telefonit dhe rrjeteve sociale një person.