array(1) {
 [0]=>
 array(4) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#B9D156"
  ["menu_attr"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["main_title"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["custom_item"]=>
  string(8) "?level=3"
 }
}

Alarmi i rremë për rrezikun që sjellë konsumimi i hudhrës 

Më 23 nëntor 2023 faqja e internetit “Lajmi i Fundit” publikoi një shkrim me titull: “Mos E Fusni “Hudhren” Ne Goje Nese I Keni Keto Probleme Shendetesore / Mjeket Bejne Thirrje Te ...

Faqe në Internet
Me kos

Lajmi i vjetër për postimin e Carl Bildt 

Më 24 nëntor 2022 faqja në Facebook “Zeri i Diaspores” ka publikuar një artikull me titullin “Merr fund Beogradi! ‘Me qëndrimin e saj ndaj Rusisë, Serbia u diskualifikua nga procesi ...

Faqe në Facebook
Me kos

Ekzagjerimi i reagimit të organizatave shqiptaro-amerikane 

Më 24 nëntor 2022 në faqen e internetit fakte.buzz është publikuar një artikull me titullin “Organizatat shqiptaro-amerikane: T’i jepet fund ledhatimit të Serbisë”.

Faqe në Internet
Me kos

Deklarata e vjetër publikohet në kohën e marrëveshjes për targat

Më 24 nëntor 2022, në faqen në Facebook "Mirsevini” është publikuar një artikull i marrë nga faqja e internetit fakte.buzz me titullin “Gjithçka po merr fund, Escobar ia mer “ç...

Faqe në Internet
Me kos

Huqja e asistentit të Kurtit se Skender Hysenit ia kishin vjedhur çantën në Bruksel

Asistenti i kryeministrit Albin Kurti, Arianit Beqiri, më 22 nëntor 2022 ka shpërndarë në rrjetin social “Facebook” dhe në Twitter një fotografi me përshkrimin “Skënder Hysenit ia kanë ...

Arianit Bytyqi
Me kos

Lajmi me fotografi të rreme

Më 21 nëntor 2022 në faqen “Janina Press” është publikuar një lajm me titull “La tαkim me tjetren ne hoteΙ, bυrrit i iken meηdja kur perbaΙΙe i ...

Faqe në Internet
Me kos