array(1) {
 [0]=>
 array(2) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#AE1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(40) "https://kallxo.com/teknologji/mobile-pc/"
 }
}

Takimi mes dy botëve

Përderisa bota po mahnitet nga versioni më i ri i inteligjencës artificiale, një platformë kosovare për identifikimin e plagjiaturës, Crossplag, lansoi një Detektor të Përmbajtjes ...

Seria Galaxy S23 – tri modelet e fuqishme

Treshja e shumëpritur e telefonave inteligjentë më në fund është në dispozicion të përdoruesve, duke sjellë përmirësime të rëndësishme në edicionin e njohur. Seria ...

Një iPhone i gjeneratës së parë shitet për 63,000 dollarë në ankand shitjeje

Një iPhone i gjeneratës së parë të vitit 2007 është shitur për më shumë se 63,000 dollarë në një ankand online të dielën, më shumë se 100 herë më shumë ...

Oppo prezanton smartfonin e palosshëm Find N2 Flip për tregun global

Pasi e bëri publik telefonin e saj të palosshëm Find N2 Flip në Kinë vitin e kaluar, Oppo e prezantoi pajisjen në tregun global ditë më parë. Është, ...

Karikim i shpejtë i baterisë me kapacitet të plotë në më pak se 10 minuta

Përveç telefonave të palosshëm gjithnjë e më të popullarizuar, dizajni i pajisjeve mobile nuk ka ndryshuar shumë vitet e fundit. Madhësia e top-modeleve dhe ekranet e tyre ë...

Një iPhone i gjeneratës së parë shpreson të arrijë vlerën e 50,000 dollarëve në një ankand shitjesh

Një iPhone i gjeneratës së parë i pahapur i vitit 2007 do të dalë në ankand të enjten – me një vlerë të vlerësuar prej 50,000 dollarë.