Postet nga: Policia

Policia nis hetimet ndaj Kocit për gjuhën linçuese

Policia e Kosovës e ka konfirmuar për KOHËN se i ka nisur hetimet ndaj zyrtarit të PDK-së, Gani Koci, që të premten i ka quajtur “gropa septike ...

Policia kërkon ndihmë për gjetjen e një personi të dyshuar për vjedhje

Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmë nga qytetarët e Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar, Elsadet Jefkaj, nga Peja, ...

Përfundon bastisja pas vrasjes në Hallaq

Një person ka vdekur dhe pesë janë plagosur sot në një incident mes dy familjeve në Hallaq të Lipjanit.

Tiranë - Nënë e bijë gjenden të vdekura në banesë

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në Tiranë.

Policia gjen 480 kg kafe, dyshohet të jenë të kontrabanduara

Policia e Kosovës në qytetin e Pejës në orët e parë të së premtes ka njoftuar se ka hasur një automjet të braktisur, kombi të tipit Nisan, ...

Therje me thikë në Prizren

Një person është sulmuar dhe ther me thikë në orët e para të mëngjesit së djeshëm në qytetin e Prizrenit.

Lipjan, katër të arrestuar për rrahje dhe gjuajtje me armë

Katër persona në fshatin Bujan të Lipjanit janë arrestuar dje pasi  ishin rrahur mes vete.

Policia kërkon bashkëpunim nga qytetarët për arrestimin e një personi të dyshuar

Policia e Kosovës ka kërkuar bashkëpunim nga qytetarët për arrestimin e një personi të dyshuar për vjedhje të rëndë dhe vjedhje.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!