Raportoni Korrupsionin!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
FLM!

RAPORTI JUAJ
ESHTE DERGUAR

VIDEO – Shembet dheu në Prishtinë, ndërpritet mësimi në një shkollë

Mbrëmë është shembur dheu në një pjesë të rrugës “Qamile Jaka” në kryeqytet e si pasojë sot është ndërprerë mësimi në shkollën fillore ‘Naim Frashëri’. Shkaktar i gjithë kësaj sipas drejtorit komunal të Inspeksionit, Adonis Tahiri, mund të jetë shpërthimi i një gypi të ujësjellësit. “Sipas informatave që kemi deri tash shkaktar për ketë çështje […]

13 Maj 2019 - 3:50 pm

Kërkim i avancuar

Kqyre

Policia

Policia
 

Prezantim i rrejshëm

Pas një kontrolli në Prizren policia ka ndaluar një makinë shoferi i së cilës ka treguar një emër të rremë

Kallxo 360

Kallxo 360
 

Në Gjykimin e Sekiraqës Dëshmuan Prindërit e Tij

Prindërit dhe një kushëri i Enver Sekiraqës dëshmuan në gjykimin ku Sekiraqa akuzohet për nxitje në vrasjen e Triumf Rizës....

Albert Isufi
 

Dënohet Djali i ish-Guvernatorit të BQK-së

Gentian Rexhepi është dënuar me 19 vjet burgim për vrasjen e kryer më 2 janar 2009, afër lokalit "Garden", në...

Video

by Kallxo
NA NDIQNI

Send this to a friend