array(1) {
 [0]=>
 array(2) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#AE1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(28) "https://kallxo.com/emisione/"
 }
}

Drenas - Dy të dyshuar ia hedhin shishen me benzinë brenda objektit

Një person nga Drenasi (Gllogoci) ka raportuar se dy persona (njëri i mitur) e kanë kërcënuar dhe më pas i kanë hedhur dy shishe me benzinë në ...

Shpëtim Thaçi thotë se trajtimi më i mirë i COVID-19 është vaksinimi

Pulmologu në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, Shpëtim Thaçi, sonte në #KALLXOPernime ka folur për trajtimin e coronavirusit.

Rrëfimi i pulmologut: Në koridoret e klinikës kemi qarë bashkë me kolegët për shkak të ngarkesës së madhe

Shumë mjekë nëpër botë gjatë kohës së pandemisë kanë shpërndarë foto e video ku shihen të lodhur e duke qarë për shkak të ngarkesës ...

Pulmologu Shpëtim Thaçi tregon momentin më të rëndë gjatë pandemisë

Personeli shëndetësorë gjatë kësaj periudhe të pandemisë kanë qenë vija e parë e frontit për trajtimin e rasteve me coronavirus, në këtë mes është i ...

Nëse do të kishin një spital për COVID-19 mjekët do të kontribonin edhe më shumë për trajtimin e COVID-19

“Spitali COVID-19” është përfoluar shumë të ndërtohet për trajtimin e rasteve të COVID-19, mirëpo një gjë e tillë ka mbetur vetëm “fjalë goje” pasi që ...

Pulmologu tregon momentet ku janë detyruar të improvizojnë shtretër në Pulmologji si pasojë e rasteve të shumta me COVID

Sonte i ftuar në #KALLXOPernime përballë Jeta Xharrës është pulmologu i Klinikës së Pulmologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, Shpëtim Thaçi.