array(1) {
 [0]=>
 array(2) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#AE1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(30) "https://kallxo.com/teknologji/"
 }
}

OnePlus prezanton telefonin inteligjent OnePlus 10T me karikim të shpejtë

Rreth gjysmë viti pas prezantimit të modelit kryesor OnePlus 10 Pro, One Plus prezantoi edhe versionin e tij më të lirë. Kjo, natyrisht, do të thotë se modeli OnePlus 10T nuk ...

Snapchat u mundëson prindërve të shohin se me kë po komunikojnë fëmijët e tyre

Si pjesë e përpjekjeve për sigurinë e fëmijëve, Snapchat po lanson këtë javë një mjet të ri mbikëqyrjeje për të cilin kompania thotë ...

Përditësimi i ri i WhatsApp e bën më të lehtë shmangien e miqve tuaj

WhatsApp po ofron një mënyrë për ta fshehur statusin tuaj "të parë të fundit" nga kontaktet specifike, si dhe aftësinë për ta lënë një grup ...

Instagrami po teston një dizajn të ri për fotografi

Instagrami ngadalë por me siguri po bëhet gjithnjë e më shumë sikurse platforma e popullarizuar TikTok. Gjatë bisedës me gazetarët, drejtori i Instagramit, Adam Mosseri, ka konfirmuar ...

Google lanson ​​një version të ri të Chrome me paralajmërime me rëndësi për përdoruesit

Google e ka lansuar një përditësim të ri për shfletuesin e tij Chrome që adreson deri në 27 dobësi dhe defekte sigurie. Ata u thanë përdoruesve ...

iPhone do të ketë një opsion të cilin Android-ët e kanë pasur prej vitesh

Opsioni i ekranit gjithmonë ndezur në telefonat Android është i disponueshëm prej vitesh dhe duhet të jetë i disponueshëm për përdoruesit e iPhone që nga shtatori.