array(1) {
 [0]=>
 array(4) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#B9D156"
  ["menu_attr"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["main_title"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["custom_item"]=>
  string(8) "?level=2"
 }
}

Titulli i rremë se Krivaqa është sëmurë rëndë

Më 24 janar 2023 faqja online “republikaonline” ka publikuar një përmbajtje me titull “Sëmuret rëndë Dardan Krivaqa, kjo është gjendja e tij shëndetësore”.

Faqja e Internetit
Pjesërisht e vërtetë

Titulli i rremë për Dibran Hoxhën

Më 11 janar faqja e internetit “5pyetjet.al” dhe "Suharekanews" ka publikuar përmbajtjen me titull “’Kobra’ dhe ‘Kallashi’, kush janë prapaskenat e lidhjes së kërcimtares me vrasësin?”.

Faqja e Internetit
Pjesërisht e vërtetë

Rrena se OSBE-ja i ka reaguar Serbisë

Më 26 dhjetor 2022 faqja e internetit web.news34posts.com ka publikuar një artikull me titull: “OSBE i reagon serbise pas ngjarjeve te fundit ne Veri”.

Faqja e Internetit
Pjesërisht e vërtetë

Rrena rreth takimit të Kurtit me Lajçak dhe Escobar

Më 14 dhjetor 2022 faqja e internetit news34posts.com ka publikuar artikullin “Qeveria tregon se çfarë u diskutua në takimin Kurti-Lajçak-Escobar, e ‘fshehën’ këtë gjë”.

Faqet në Facebook
Pjesërisht e vërtetë

Detaje të rreme nga protesta në Serbi

Më 27 nëntor 2022 faqja e internetit Shqipet publikoi një lajm me titull “Lajm Historik!! Nuk Do Ta Besoni, Vuçiç-it Po I Ndodh Më E KEQJA Në Serbi, qindra ...

Faqja e Internetit
Pjesërisht e vërtetë

Lajmi i mangët për diegien e veturës me targa serbe

Më 13 nëntor 2022, në mediat serbe si, kosovo-online.com, kurir.rs, danas.rs, novosti.rs, sd.rs, alo.rs, udarnavest.rs, naslovi.net, republika.rs, vesti-rs.com, 24sedam.rs, vesti....

Pjesërisht e vërtetë