array(1) {
 [0]=>
 array(2) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#AE1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(42) "https://kallxo.com/teknologji/aplikacione/"
 }
}

Snapchat u mundëson prindërve të shohin se me kë po komunikojnë fëmijët e tyre

Si pjesë e përpjekjeve për sigurinë e fëmijëve, Snapchat po lanson këtë javë një mjet të ri mbikëqyrjeje për të cilin kompania thotë ...

Përditësimi i ri i WhatsApp e bën më të lehtë shmangien e miqve tuaj

WhatsApp po ofron një mënyrë për ta fshehur statusin tuaj "të parë të fundit" nga kontaktet specifike, si dhe aftësinë për ta lënë një grup ...

Viber e prezanton një veçori të re që mund t’u pëlqejë shumë njerëzve

Pas disponueshmërisë në më shumë vende, përdoruesit e Viber do të mund të kenë qasje në një numër të madh shërbimesh financiare shtesë.

Një përditësim i ri në Google Maps do t'i lejojë vozitësit të kursejnë para dhe të ndihmojnë në shpëtimin e planetit

Të gjithë përdoruesit që e përdorin Google Maps janë gjithmonë në kërkim të rrugës më të shpejtë për në destinacionin e tyre. Megjithatë, duket se ...

Të dobishme dhe më pak të njohura: Provoni këto opsione në Viber

Viber vjen me një numër të madh opsionesh të dobishme që shpesh anashkalohen. Ne kemi zgjedhur veçoritë më të dobishme të aplikacionit Rakuten që përmirësojnë në ...

Mosha e përdoruesve të Instagram tash e tutje do të kontrollohet nga inteligjenca artificiale

Përdoruesve të Instagramit do t’iu duhet ta regjistrojnë një video-selfie të cilin pastaj do të analizojë një program i posaçëm ibazuar në Inteligjencën Artificiale, IA - ...