array(1) {
 [0]=>
 array(4) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#B9D156"
  ["menu_attr"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["main_title"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["custom_item"]=>
  string(8) "?level=5"
 }
}

Rrena rreth zbarkimit të ushtrisë Amerikane në Europë

Ditëve të fundit në media vendore si dhe ndërkombëtare janë shpërndarë shumë lajme lidhur me zbarkimin e forcave ushtarake të ShBA-së në disa vende të Europë...

Media
Rrenë e kryptë

Instituti: Është lajm i rremë se mostra nga Kosova të coronavirusit janë dërguar në Tiranë

Në panikun që ka filluar të krijohet në vend në lidhje me coronavirusin, duke parë që ka filluar të rritet numri i të prekurve në vendet fqinje, portali Indeksonline para ...

Indeksonline
Rrenë e kryptë

Rrena e parë e koalicionit LVV-LDK

Sot, Lëvizja Vetëvendosje (LVV) dhe Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK), arritën marrëveshjen për koalicion me ç’rast edhe njoftuan se numri i ministrive nuk do ...

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti
Rrenë e kryptë

72 orët që u bënë 1,560 orë: Përpjekjet e ‘dështuara’ për arritjen e koalicionit LVV-LDK

Më 22 nëntor 2019, kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, kishte deklaruar se me LDK-në do të takohen një orë pas certifikimit të rezultateve të zgjedhjeve të 6 tetorit, pë...

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti
Rrenë e kryptë

Rrena mediale për zjarrin në objektin e Postës së Kosovës

Gazeta online "Insajderi" pak para orës 18:00, ishte e para që raportoi se objekti i Postës së Kosovës është përfshirë nga flakët.

Insajderi
Rrenë e kryptë

Rrena pa epilog për sigurimet shëndetësore

Ministri në detyrë, Uran Ismaili, disa herë gjatë mandatit ka premtuar funksionalizimin e Sigurimeve Shëndetësore për qytetarët e Kosovës.

Uran Ismaili
Rrenë e kryptë