Publikohet video ku mbrojtësi i Arsenal përleshet me hajdutët që i kishin hyrë në shtëpi

Mbrojtësi i Arsenal, Gabriel para disa muajve ishte sulmuar nga hajdutët të cilët kishin tentuar të grabitnin shtëpinë e tij.

Kjo është bërë publike përmes një video të shfaqur sot në rrjetin social Instagram nga medium skysport.

Hajduti shihet që posedon një shkop bejsbolli në momentin që sulmoi shtëpinë e mbrojtësit të Arsenalit.

Hajduti u burgos për 5 vite muajin e kaluar pasi që në momentin kur ishte larguar nga vendi i ngjarjes i kishte rënë kapela dhe në bazë të AND-së ishte identifikuar

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sky Sports (@skysports)