Postet nga: Sulm

Vdes një 19-vjeçare pas një sulmi nga peshkaqeni në Zelandën e Re

Një vajzë 19-vjeçare vdiq të enjten pas një sulmi të dyshuar nga peshkaqeni në ishullin verior të Zelandës së Re.

Pejë: E rrahin shtetasin e huaj dhe pastaj ia vjedhin telefonin dhe paratë

Një shtetas i huaj i moshës së mitur ka raportuar te Policia në Pejë se është sulmuar nga disa persona të panjohur.

Sulmohet me armë lokali në Lezhë

Një lokal në fshatin Pllanë të Lezhës në Shqipëri u sulmua me armë zjarri gjatë natës, por nuk pati persona të lënduar.

Sulmi ndaj gazetarit Valon Syla, Prokuroria kërkon paraburgim për të dyshuarin

Prokuroria në Prishtinë ka njoftuar se dje Prokurori i Shtetit ka filluar hetimet dhe në të njëjtën kohë ka paraqitur në Gjykatë kërkesën për caktimin ...

Mitrovicë - Sulmohet fizikisht shoferi i autoambulancës që po e transportonte pacientin me COVID-19

Një shofer i autoambulancës në Mitrovicë ka raportuar është sulmuar fizikisht nga shoferi i një veture e cila nuk i ka dhënë të drejtën e përparë...

Arrestohet i dyshuari në Prishtinë pasi rrahu të dashurën e tij

Një rast i sulmit është raportuar se ka ndodhur mbrëmë rreth orës 19:10, në rrugën Qamil Hoxha në Prishtinë.

Prishtinë, arrestohet një burrë pasi tentoi të sulmonte fëmijën tre vjeçar

Është arrestuar një burrë, shtetas i Shqipërisë, pasi ka tentuar të sulmojë fëmijën e tij tre vjeçar.

Dështon fillimi i gjykimit të ish-ministrit Endrit Shala për sulm ndaj gazetarit

Ka dështuar të nisë gjykimi ndaj deputetit Endrit Shala, i akuzuar për sulm ndaj gazetarit të  “Indeksonline”, Ensar Ramadani.