Postet nga: Arsenal

Arsenal – Leicester përfundon pa fitues (VIDEO)

Arsenali dhe Leicesteri i kanë ndarë pikët duke barazuar me rezultat 1-1, ndeshje e vlefshme për xhiron e 34-të në Premierligë.

Arsenali i fortë për Wolvesin (VIDEO)

Arsenali ka shënuar një fitore të rëndësishme ndaj Wolvesit me rezultat 2-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e 33-të në Premierligë.

Xhaka shënon në fitoren e thellë të Arsenalit ndaj Norwichit (VIDEO)

Arsenali ka fituar me rezultat të thellë 4-0, ndaj Norwichit, ndeshje e vlefshme për xhiron e 32-të në Premierligë.

Granit Xhaka shënon gol të bukur për Arsenalin (VIDEO)

Arsenali është duke e mposhtur Norwichin me rezultat 2-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e 32-të në Premierligë.

Golat e ndeshjes Sheffield United – Arsenal (VIDEO)

Arsenali ka kaluar në gjysmëfinale të FA CUP, pas fitores me rezultat 2-0, si mysafir ndaj Sheffield Uniteditet.

Arsenali kalon në gjysmëfinale të FA Cup

Arsenali është kualifikuar në gjysmëfinale të FA Cup pas fitores 2 me 1 ndaj Sheffield United.

Arsenali mposht Southamptonin në shtëpi (VIDEO)

Arsenali ka shënuar një fitore të rëndësishme ndaj Southamptonit si mysafir me rezultat 2-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e 31-të në Premierligë.

Arteta pas humbjes së Arsenalit: Është e papranueshme mënyra se si kemi humbur ndeshjen           

Arsenali nuk e ka nisur mirë futbollin në Premierligë pas pandemisë.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!