Foto: screenshot

Borussia Dortmund mposht PSG-në në ballafaqimin e parë në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve

Me rezultat 1:0 ka përfunduar ballafaqimi i dytë i gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve mes Borussia Dortumund dhe Paris Saint-Germain.

Golin e shënoi Niclas Fullkrug në minutën e 36-të.

Më 07.05.2024 do të luhet ndeshja e kthimit.