Postet nga: BAYERN

Ish-lojtari i Gjermanisë gjobitet me 1.8 milion euro për lëndimin trupor që ia ka shkaktuar ish-partneres

Ish-mbrojtësi i Gjermanisë dhe Bayern Munich, Jerome Boateng, i cili nënshkroi këtë muaj për Olympique Lyonnais, u shpall fajtor për lëndim të paramenduar trupor ...

Lewandowski thyen rekordin e Gerd Mullerit

Robert Lewandowski ka shënuar gol në fitoren e Bayernit me rezultat 5-2, ndaj Augsburgut.

Lewandowski barazon rekordin e Gerd Mullerit në barazimin e Bayernit

Bayern Munchen ka barazuar me rezultat 2-2, ndaj Freiburgut në kuadër të xhiros së 33-të në Bundesligë.

Bayerni dhuron spektakël ndaj Gladbachit, shkëlqen Lewandowski

Bayerni ka shënuar fitore me rezultat 6-0, ndaj Borussia Monchengladbachit, ndeshje e vlefshme për xhiron e 32-të në Bundesligë.

Bayerni refuzon pjesëmarrjen në Superligën Europiane

Bayern Munchen ka dalë me komunikatë zyrtare rreth formimit të Superligës Europiane.

Edhe një shqiptar në Premierligë, Wolves përforcohet me Meritan Shabanin (VIDEO)

Në orën 18:00, është mbyllur afati kalimtar i verës në Premierligë.

Bayern Munich po e planifikon transferimin e Dybalas

Paulo Dybala mund ta përfundoj aventurën e tij me Juventusin në këtë afat kalimtar të transferimeve.

Babai i Rodriguezit: Juventusi skuadër ideale për djalin tim

Gjatë kësaj jave kanë qarkulluar zëra në mediet italiane dhe gjermane se portugezi Cristiano Ronaldo, ka biseduar me James Rodriguezin dhe i ka thënë që në afatin ...