Ilustrim

Prishtinë, një i arrestuar për dhunë ndaj gruas së tij

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person, pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, e cila si pasojë ka pësuar lëndime dhe pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari pas intervestimit, me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës 8:30 në Prishtinë.