Ilustrim Foto: Afrim Ejupi / KALLXO.com

Tentohet t'i vihet zjarri një veture në Leposaviq

Një veturë u tentua të digjet në Leposaviq më 05.05.2024.

Policia e Kosovës ka njoftuar se viktima ka raportuar se persona të panjohur tentuan t’i djegin veturën.

Policia dhe eksperti i zjarrit kanë dalë në vendin e ngjarjes, ndërsa rasti vazhdon të jetë nën hetime.