array(1) {
 [0]=>
 array(3) {
  ["square_thumb"]=>
  bool(true)
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#ae1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(5) "Ekipi"
 }
}
Egzon Dahsyla

Egzon Dahsyla

Shkollën fillore dhe të mesme e ka përfunduar në vendlindje, në Gjakovë. Egzoni ka ndjekur studimet për Gazetari në Kolegjin AAB. Në ekipën e KALLXO.com është angazhuar prej tetorit të vitit 2018.

Riparimi i bllokut B2, KEK-ut i kishte kushtuar gati 5 milionë euro

Auditori konstatoi se KEK-u nënshkroi kontrata me operatorë të papërgjegjshëm

Boksierja kosovare një hap larg medaljes në kampionatin botëror

Vdes një 17-vjeçar, u dërgua pa shenja jete në QMF-në e Komoranit

Punime në rrjet, KEDS tregon ku do të ketë nesër ndërprerje të rrymës

Shqetësime në Deçan pas turbullimit të ujit, IKSHPK teston disa mostra

AAK: Marrëveshja e Kosovës me MCC-në është meritë e ish-kryeministrit Haradinaj

Kurti mban ligjëratë në Universitetin DePaul: Kosova duhet të mbështetet që pa vonesë të bëhet anëtare e NATO-s dhe BE-së

Mot i ngrohtë në pesë ditët e ardhshme, por në këto ditë pritet të ketë reshje lokale shiu

Kurti në SHBA takohet me drejtues të kompanive UCX dhe MATTER

Të shtëna me armë në veri, Policia thotë se mund të jenë në ndonjë aheng

Auditori: KEK-u për 3 vjet ka lidhur kontrata në vlerë 377 mijë euro për reklamime në media

Stafi shëndetësor mbështetës për vaksinim ende nuk i kanë marrë pagat e muajit prill

Auditori: KEK-ut i tepruan kushinetat në vlerë mbi 60 mijë euro sepse e kishte keqplanifikuar blerjen

ZKA: Kemi audituar testin e semimaturës, nxënësi me 2-sh, i merr 84 pikë