Postet nga: Dhunë familjare

Katër të arrestuar pas katër rasteve të dhunës në familje

Katër raste të dhunës në familje janë raportuar gjatë 24 orëve të fundit në Policinë e Kosovës. Sipas raportit policor rastet e dhunës janë raportuar në ...

Katër raste të dhunës në familje u raportuan për 24 orë - gra, fëmijë e prindër u sulmuan nga burrat

Të paktën 4 raste të dhunës në familje kanë ndodhur në 24 orët e fundit në Kosovë e që janë raportuar në Polici e evidentuar nga këta të ...

10 raste të dhunës në familje në 24-orët e fundit

Sipas raportit policor në 24-orshin e fundit, janë raportuar dhjetë raste të dhunës në familje në gjithë Kosovën.

Dy raste të dhunës në familje në Obiliq raportohen brenda 24 orëve

Një mosmarrëveshje verbale ishte shkas që një grua të rrahet nga burri i saj i dyshuar në Obiliq.

Gjakovë, arrestohet mërgimtari, dyshohet se ushtroi dhunë ndaj nënës dhe motrës

Në Gjakovë është arrestuar i dyshuari – shtetas i Suedisë nën dyshimin se ka ushtruar dhunë ndaj motrës dhe nënës së tij, të dyja shtetase të Suedisë.

Gjermani rrahë gruan edhe familjarët e saj në Vushtrri

Një shtetas gjermandyshohet se ka rrahur gruan e tij, shtetase kosovare.

1. Sheshi-Qytetit-Suhareke-23-mars-2021

Rrahu dy fëmijët e tij të mitur, arrestohet babai nga Suhareka

Dy fëmijë të mitur janë rrahur nga babai i tyre në qytetin e Suharekës.

Arrestohet nën dyshimin për dhunë familjare, i konfiskohet arma

Një burrë është arrestuar pasi i njëjti dyshohet se përdori dhunë ndaj familjarëve të tij.