Foto: Ilustrim

Gjilan, dy persona ia grabitin çantën një gruaje

Një gruaje dje në Gjilan dy persona të panjohur ia kanë grabitur çantën e dorës me para të gatshme dhe gjësende personale

Sipas policisë rasti ka ndodhur rreth orës 23:00.

Tutje policia sqaron se viktima, shtetase e Zvicrës, ka pranuar tretman mjekësor.

Sipas policisë rasti ne procedure te rregullt hetimore.