Postet nga: Gjakove

Detaje nga aksidenti në Gjakovë, tre prokurorë të lënduar

Një aksident mes dy veturave ka ndodhur sot në fshatin Qerimi në Gjakovë ku të lënduar kanë mbetur katër persona, ku tre prej tyre janë prokurorë të shtetit.

Automjeti i prokurorit të shtetit përfshihet në një aksident në Gjakovë

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Qerimi në Gjakovë ku është përfshirë dhe vetura e një prokurori të shtetit.

Rrahje mes disa personave në Gjakovë

Një rrahje mes disa personave ka ndodhur sot gjatë ditës afër stadiumit të qytetit në Gjakovë.

Gjakovë, arrestohet pasi e sulmoi fizikisht të dashurën e tij

Dy raste të dhunë në familje janë raportuar në Policinë e Kosovës në 24 orët e fundit.

Gjakovë, vdes një grua pas aksidentit

Policia e Kosovës njofton se në Spitalin Rajonal të Gjakovës ka vdekur një grua e cila ishte duke u trajtuar si pasojë e plagëve të pësuara ...

Arrestohet gjakovari, i ushtronte dhunë psikike motrës

Një burrë nga Gjakova është arrestuar pasditen e djeshme.

Dhunimi seksual i 14 vjeçares, zyrtarë të Spitalit të Gjakovës thonë se i dyshuari po trajtohej nga varësia e drogës

Zyrtarë të Spitalit Rajonal të Gjakovës kanë deklaruar për KALLXO.com se i dyshuari për dhunimin seksual të  14 vjeçares, Sh. Ll.,  po ndiqte një program trajnimi ...

Ia thyen tre brinjë viktimës pas goditjes me motoçikletë, i dyshuari largohet nga vendi i ngjarjes

Një person në Gjakovë, i cili ishte duke vozitur një biçiklet është goditur nga një motoçiklet që po drejtohej nga një person, ende i panjohur nga Policia.