Pejë, dyshohet se rrahu vajzën e tij, arrestohet

Një grua ka njoftuar policinë se është sulmuar fizikisht nga babai i saj.

Rasti është regjistruar në Pejë me datën 8 shtator 2023.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.