Postet nga: Raporti policor

Dëgjon të shtëna me armë, të nesërmen sheh se i janë shpuar gomat nga plumbat

Një person është ankuar në polici se ka dëgjuar të shtëna ndërsa i janë dëmtuar gomat e veturës së tij.

Gjakovë, burri godet bashkëshorten me mjet të mrephtë në stomak

Pasditen e djeshme policia kishte arrestuar një person i dyshuar se kishte rrahur bashkëshorten e tij ndërsa e kishte goditur në stomak me një mjet të mprehtë.

Policia jep detaje rreth vdekjes së dyshimtë të Fadil Syleviqit

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka dhënë detaje për vdekjen e dyshimtë të ish-pjesëtarit të PK-së, Fadil Syleviqit.

Vdekje e dyshimtë në Kamenicë

Një grua është dërguar pa shenja jete në shtëpinë e shëndetit në Komunën e Kamenicës.

Falsifikoi dokumentet dhe fitoi tenderin me vlerë mbi 900 mijë euro, arrestohet

Policia e Kosovës e ka arrestuar një person në Prishtinë, nën dyshimin për mashtrin dhe keqpërdorim në prokurimin publik.

E mitura lind foshnje në spitalin e Gjakovës

Një vajzë e mitur nga Rahoveci e ka lindur një foshnje.

Prishtinë, shtetasi i huaj raporton që i mungon një orë dore dhe para

Një shtetas i huaj ka raportuar në Policinë e Kosovës se kompania për të cilën kishte kontratë, pasi kanë bartur gjësendet personale të tij nga një ...

Vidhen moteli dhe restoranti në Ferizaj, dëmet mbi 20 mijë euro

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në fshatin Burrnik të Ferizajt, të martën pasdite.