Postet nga: dhunim

Ferizaj, dërgohen në burg dy të dyshuarit për dhunimin e dy vajzave të mitura

Një ngjarje e rëndë është raportuar të ketë ndodhur mes datave 7 dhe 8 qershor në Ferizaj. Dy vajza të mitura, 14 dhe 16-vjeçare, pretendohet që janë dhunuar seksualisht nga dy ...

Ferizaj, dyshohet se dy burra kanë dhunuar seksualisht dy të mitura

Dy të dyshuar janë arrestuar mbrëmë rreth orës 1 pas mesnatës, nën dyshimin se kanë dhunuar seksualisht dy vajza të mitura.

Pesë burra abuzuan seksualisht 15-vjeçaren nga Mirdita, u shantazhua me video intime, rrëfimi i saj është i rrëqethës (VIDEO)

Një histori tronditëse abuzimi seksual me një të mitur është zbuluar në Mirditë. 5 persona, mes të cilëve edhe minoren, janë arrestuar me akuzën e abuzimit me një 15...

Inkurajuese, për një javë 18 gra i raportuan ngacmuesit seksual

Që nga data 15 maj e deri më sot me 22 maj, në Policinë e Kosovës janë raportuar 10 raste të ndryshme të abuzimit, ngacmimit, sulmit dhe dhunimit seksual, e ku pë...

Ferizaj një 14 vjeçare dyshohet se u dhunua seksualisht

Një ngjarje e rëndë është raportuar të ketë ndodhur natën e së enjtes në Ferizaj. Një vajzë 14 vjeçare pretendohet që gjatë tërë natës është dhunuar ...

Mitrovicasit protestojnë kundër dhunës seksuale ndaj vajzave e grave

“Kur atij nuk i vije turp për emrin e tij, mos ia mbroj as ti”, “Eduko mos neglizho“, “Jo do të thotë Jo”, “Na s’jena vetëm, na ...

Arrestohet i dyshuari për dhunimi

Policia e Kosovës, ka arrestuar një burrë nën dyshimin se ka kryer veprën penale të dhunimit të një gruaje. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit ë...

Detaje nga dosja e Prokurorisë për rastin e dhunimit të 14 vjeçares në Mitrovicë

Sot para Gjykatës në Mitrovicë kanë dal dy të arrestuarit njëri 35 e tjetri 34 vjeçar, si të dyshuar se mes datave 17 dhe 18 maj kishin dhunuar një të mitur ...