FOTO- Aksident në mes autobusit dhe veturës afër Mensës së Studentëve

Një aksident në mes të një veture dhe autobusi ka ndodhur para pak mintuash afër Mensës së Studentëve në Prishtinë.

Një qytetar ka dërguar fotografi në adresë të KALLXO.com nga vendi i ngjarjes.

Ende nuk dihet nëse ka të  lënduar nga aksidenti.

KALLXO.com është në pritje të përgjigjes nga Policia e Kosovës në lidhje me rastin.