Ilustrim

Dy persona të maskuar dyshohet se sulmuan fizikisht një burrë në Rahovec

Dy persona të panjohur dhe të maskuar dyshohet se kanë sulmuar fizikisht një burrë në Rahovec.

Ngjarja njoftohet të ketë ndodhur të enjten rreth orës 08:35.

Sipas Policisë, viktima për shkak të lëndimeve ka pranuar tretman mjekësor.

Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.