Postet nga: person i zhdukur

Suharekë, një grua raportohet e zhdukur

Në Suharekë një grua është raportuar si e zhdukur në Policinë e Kosovës.

Zhduket një e mitur në Pejë

Një vajzë e moshës së mitur në Pejë është raportuar si e zhdukur.

Raportohet i zhdukur një person në Vushtrri, familja kërkon ndihmë nga qytetarët

Një person është raportuar i zhdukur në Vushtrri që nga data 9 shkurt e këtij viti.

Pjesëtarët e FSK-së po vazhdojnë kërkimin e qytetarit të humbur ditë më parë

Komandanti i Gardës Kombëtare, gjeneral brigade, Xhevahir Geci ka vizituar sot Ekipet e Kërkim Shpëtimit në ujëra përgjatë lumit të Drinit të Bardhë të ...

Gjendet e mitura, që ishte raportuar e zhdukur para 10 ditëve

Policia në rajonin e Prizrenit ka njoftuar se një vajzë e mitur e cila ishte raportuar e zhdukur, është gjetur pas një bashkëpunimi mes Policisë së Kosovës dhe ...

Dyshimet e vëllait se motrën e mitur e mori një person dhe e dërgoj në Mal të Zi

Një rast i mbajtjes së kundërligjshme të fëmijës është hapur gjatë ditës së djeshme në Fushë Kosovë.

I zhdukur që nga 1 tetori, Policia kërkon ndihmë për gjetjen e burrit nga Mitrovica

Policia e Mitrovicës ka njoftuar se që nga 1 tetor 2020 në Stacionin Policor në Mitrovicë, nga ana e familjarëve është raportuar se Faik Zeqiri, 59-vjeçar, nga fshati Kutllovc ë...

Gjendet 27-vjeçari i zhdukur nga Malisheva

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës të rajonit të Gjakivës, Nysret Xhurkaj, ka njoftuar se është gjetur 27-vjeçari i zhdukur që nga dita e djeshme ...