Postet nga: sulm fizik

Sulmuan tre persona e iu konfiskuan dy pistoleta e mbi 100 fishekë - lirohen në procedurë të rregullt

Dy persona u arrestuan në fshatin Shkabaj të Prishtinës gjatë së martës.

Një burrë në Prishtinë raporton në Polici se u sulmua dhe iu grabitën para e një telefon

Një burrë nga Prishtina dje ka pranuar tretman mjekësor në emergjencë, në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, pasi i njëjti ka thënë se është sulmuar ...

Rrahje mes dy vëllezërve në Partesh

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje gjatë ditës në Partesh kanë shoqëruar në stacion policor një person të dyshuar për sulm fizik ndaj vëllait ...

Dy persona të maskuar dyshohet se sulmuan fizikisht një burrë në Rahovec

Dy persona të panjohur dhe të maskuar dyshohet se kanë sulmuar fizikisht një burrë në Rahovec.

Shtetasi polak sulmon dy policë në Aeroportin e Prishtinës

Një shtetas polak është arrestuar të shtunën pasi ka shkaktuar probleme me pasagjerë e po ashtu ka sulmuar fizikisht dy zyrtarë policorë.

Prishtinë, burri raporton në Polici se u sulmua nga gruaja e tij

Një burrë në Prishtinë ka raportuar se pas një mosmarrëveshje verbale është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja e tij.

Arrestohet një person në Vushtrri, sulmoi me mjet të mprehtë një person tjetër

Një person është arrestuar në Vushtrri nga Policia e Kosovës, pasi ka sulmuar fizikisht një person tjetër, duke e goditur me mjet të mprehtë.

Sulmohet një infermier në Spitalin e Pejës

Spitali i Përgjithshëm në Pejë ka bërë të ditur se sot është sulmuar një infermier në vendin e tij të punës, në Emergjencë.