Postet nga: lëndim i rëndë trupor

Goditi me veturë tre persona në Isniq, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin që goditi me veturë një burrë dhe dy gra më 17.03.2024, në fshatin Isniq të Deçanit.

Lëndohet rëndë një shtetas i Bangladeshit derisa ishte duke punuar, dërgohet në QKUK

Policia e Kosovës njofton se një burrë, shtetas i Bangladeshit, derisa ka qenë duke punuar, në rrethana të panjohura është lënduar në dorë, më 05.03.2024 në Gjilan.

Graçanicë - Sulmoi fizikisht një grua, i dyshuari dërgohet në mbajtje

Një person në Graçanicë dyshohet ka sulmuar fizikisht një grua.

Policia e Kosoves

Sulmohet me armë zjarri makina në lëvizje, një burrë pëson lëndime trupore

Të hënën rreth orës 18:45 një burrë në Prishtinë ka raportuar se derisa ka qenë duke vozitur, është sulmuar me armë zjarri nga një person i panjohur.

Aktakuzë për vrasje në tentativë në Prizren, i pandehuri në paraburgim

Prokuroria Themelore e Prizrenit të enjten ka njoftuar se ka ngritur aktakuzë ndaj një personi për vrasje në tentativë të ndodhur në shtator të këtij viti, ku një ...

Gjykata vendos për doktorin që sulmoi kolegun në Qendrën e Transfuzionit të Gjakut

Gjykata Themelore në Prishtinë ka vendosur lidhur me kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurit B. M., ...

Përleshje fizike e me thikë në Xërxë të Rahovecit, arrestohen pesë të dyshuar

Pesë persona janë arrestuar pasi dyshohet se pas një mosmarrëveshje ata janë përleshur fizikisht dhe me thikë me tre persona duke u shkaktuar atyre lëndime.

Dy persona të maskuar dyshohet se sulmuan fizikisht një burrë në Rahovec

Dy persona të panjohur dhe të maskuar dyshohet se kanë sulmuar fizikisht një burrë në Rahovec.