Autostrada "Ibrahim Rugova" - Foto: Ministria e Infrastrukturës

Digjet në Shqipëri një Autobus i Kosovës

Një autobus me turistë nga Kosova është kapluar nga flakët dhe është djegur sot në Shqipëri.

Nuk raportohet se ka të lënduar, ndërsa zjarri raportohet të jetë shkaktuar nga një problem teknik në autobus.