Postet nga: Agjencia për Informim dhe Privatësi

Konjufca premton përkrahje për Agjencinë për Informim dhe Privatësi

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka pritur sot në takim komisioneren e Agjencisë për Informim dhe Privatësi, Krenare Sogojeva - Dërmaku.

Cila është pasuria e komisioneres së Agjencisë për Informim dhe Privatësi?

Krenare Sogojeva Dërmuaku, që është zgjedhur komisionere e Agjencisë për Informim dhe Privatësi, ka folur në lidhje me pasurinë e saj.

Çka thotë Krenare Sogojeva-Dërmaku për konkursin e tejzgjatur për komisioner të Agjencisë për Informim dhe Privatësi

Krenare Sogojeva-Dërmaku, e cila është zgjedhur së fundmi komisionere e Agjencisë për Informim dhe Privatësi, në emisionin "Kallxo Pernime" ka rrëfyer për përvojën ...

A ka lidhje me Vetëvendosjen komisionerja e posazgjedhur e Agjencisë për Informim dhe Privatësi?

Komisionerja e posazgjedhur e Agjencisë për Informim dhe Privatësi, Krenare Sogojeva-Dërmaku, ka folur në lidhje me ‘lidhjet’ e saj politike.

Intervistë me Krenare Sogojeva-Dërmakun - LIVE

Në emisionin "Kallxo Përnime" po transmetohet intervista me Krenare Sogojeva - Dërmakun, komisioneren e sapozgjedhur të Agjencisë për Informim dhe Privatësi.

Krenare Sogojeva-Dërmaku zgjidhet komisionere e Agjencisë për Informim dhe Privatësi

Me 65 vota për, Kuvendi i Kosovës ka zgjedhur Krenare Sogojeva-Dërmakun komisionere të Agjencisë për Informim dhe Privatësi me mandat pesëvjeçar.

Dugolli: Përzgjedhja e kandidatëve për komisioner të Agjencisë për Informim dhe Privatësi ishte transparente

Nënkryetari i Komisionit për çështje të sigurisë dhe mbrojtjes nga Lëvizjes Vetëvendosje, Enver Dugolli, thotë se përzgjedhje e kandidatëve për komisioner të Agjencisë ...

Komuna e Gjakovës publikon të dhënat personale të përfituesve të subvencioneve në shëndetësi

Komuna e Gjakovës ka shkelur privatësinë e qytetarëve me publikimin e numrave personal të tyre në një listë të përfituesve të subvencioneve në shëndetësi.