Postet nga: Aksidenti

MPJD: Vetëm një person po trajtohet nga aksidenti, të tjerët janë liruar nga spitali

Sot, në orët e para të mëngjesit, një autobus i cili ishte nis nga Kosova drejt Gjermanisë u aksidentua në Austri, por që sipas të dhënave deri ...

Kompania e autobusit të aksidentuar: Pasagjerët dhe shoferët janë mirë

Sot, në orët e para të mëngjesit, një autobus që ishte nis nga Kosova drejt Gjermanisë u aksidentua në një autostradë pranë Eugendorfit në Austri.

Aksident në rrugën Prishtinë - Gjilan, shtatë të lënduar 

7 persona janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sot rreth orës 16:00 në magjistralen Prishtinë - Gjilan, në afërsi të pendës së liqenit të Badocit. 

Dy të vdekur e tre të lënduar në aksidentin në Drenas 

Dy persoan kanë humbur jetën dhe tre kanë pësuar lëndime të rënda në aksidentin që ndodhi sot në fshatin Gllobar në Drenas. 

Aksident i rëndë në Drenas, tre të lënduar

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në fshatin Gllobar në magjistralen Skenderaj – Drenas. 

Kurti për aksidentin e Rozeta Hajdarit: Policia e ka rastin, gjithçka do të sqarohet shumë shpejtë

Kryeministri Albin Kurti ka folur në lidhje me aksidentin në të cilën ishte përfshirë ditë më parë ministrja e Tregtisë dhe Industrisë, Rozeta Hajdari.

Aksidenti në Prishtinë, Policia: 4 këmbësorë u goditën nga një veturë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se katër këmbësorë janë lënduar nga një aksident trafiku që ka ndodhur rreth një orë më parë.

Policia jep detaje për aksidentin e mbrëmshëm në Grabanicë të Klinës

Policia e Kosovës në raportin 24-orësh, ka njoftuar rreth aksidentit të mbrëmshëm në Grabanicë të Klinës, ku si pasojë kanë mbetur të lënduar 18 persona, ...