Ilustrim: NASER FEJZA

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të ketë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 4 deri më 7 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 20-23 gradë Celsius.