Postet nga: Ballkani

Munishi: Rezultati i barabartë ishte real

Derbi i xhiros së tretë mes Gjilanit dhe Ballkanit, përfundoj me rezultat 0-0.

Von der Leyen: E ardhmja e Ballkanit Perëndimor është në BE

Ballkani Perëndimor është pjesë e Evropës dhe e ardhmja e këtij rajoni është në Bashkimin Evropian, ka porositur të mërkurën, në fjalimin vjetor për ...

Rajoni i Ballkanit po mbetet gjithnjë e me më pak banorë

Demografia e Evropës juglindore po i vë në rrezik shpresat për mirëqenie.

Blendi Baftiu kërkohet nga dy klube nga Superliga e Turqisë

Mesfushori ofanziv i Ballkanit, Blendi Baftiu, pritet që ta vazhdoj karrierën e tij në Europë në sezonin e ri.

Ballkani mposht Feronikelin dhe ngjitet në vendin e dytë

Ballkani ka shënuar një fitore të vështirë ndaj Feronikelit duke e mposhtur me rezultat 1-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e 30-të në Superligën e Kosovë...

Ballkani fiton ndaj Dukagjinit, shkëlqen Blendi Baftiu

Ballkani ka shënuar një fitore të lehtë ndaj Dukagjinit me rezultat të thellë 5-1, në kuadër të xhiros së 28-të në Superligën e Kosovës.

Zvicra rekomandon karantinë 2 javore dhe teste për udhëtarët që kthehen nga Ballkani

Numri i të infektuarve po rritet përsëri në disa vende të Ballkanit. Epidemiologët në Zvicër po kërkojnë që karantina dhe testet të përshkruhen pë...

Munishi pas barazimit ndaj Ferizajt: Ekipet tjera që duan titullin po luajnë miqësore, ne po bëjmë luftë të vërtetë

Ballkani ka dështuar të fitojë ndaj Ferizajt, duke barazuar me rezultat 1-1, ndeshje e vlefshme për xhiron e 26-të në Superligën e Kosovës.