Postet nga: moti

Moti për ditën e sotme

Moti në Kosovë do vazhdoj të jetë i ftohtë e sidomos mëngjeset e ku parashihen edhe ngrica, ndërsa gjatë mbrëmjes do të ketë reshje shiu.

Moti për pesë ditët e ardhshme, reshje bore e shiu dhe ngritje e temperaturave

Instituti Hidrometorologjik i Kosovës (IHK), ka njoftuar se në 5 ditët e ardhshme në vendin tonë pritet të mbretërojë mot kryesisht i qetë, me mundësi të reshjeve ...

Moti për ditën e nesërme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende–vende me reshje të dobëta bore.

Moti gjatë ditë së sotme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se masat e ftohta të ajrit të ardhura nga pjesa veriore e kontinentit do të jenë të qëndrueshme edhe gjatë ditëve vijuese.

Moti për ditën e sotme

Moti i ftohtë do të vazhdojë të mbizotërojë edhe gjatë ditës së sotme në Kosovë. Masat e ftohta të ajrit të ardhura nga pjesa veriore e kontinentit do ...

Mot me vranësira e fjolla bore në dy ditët e ardhshme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka dhënë detaje rreth motit që do të jetë në ditët në vazhdim.

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se gjatë ditës së sotme parashikohet të mbajë mot i vranët dhe me reshje të dobëta bore.

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK) njofton se gjatë dy ditëve të ardhshme parashikohet të mbajë mot i vranët dhe me reshje të dobëta bore.