Ilustrim

Babai raporton zhdukjen e vajzës së tij të mitur

Një baba ka raportuar në polici se vajza e tij e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk e dinë vendndodhjen e saj.

Sipas raportit policor, rasti ka ndodhur dje rreth orës 15:50, në fshatin Baicë të Drenasit.

Në konsultim me prokurorin, rasti është iniciuar si “person i zhdukur”.