Postet nga: Aksident me fatalitet

Policia e kosoves

Vdes në QKUK këmbësorja që u godit nga vetura në Fushë-Kosovë

Një grua ka vdekur dje në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës si pasojë e plagëve të marra nga një aksident që ishte përfshirë.

Vdes këmbësori që u aksidentua javë më parë në fshatin Ozdrim të Pejës

Këmbësori që u aksidentua më 24 dhjetor rreth orës 18 në fshatin Ozdrim të Pejës ka vdekur si pasojë e lëndimeve të marra.

Një i vdekur e dy të lënduar në aksident në autostradën "Ibrahim Rugova"

Një person ka vdekur si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur sot rreth orës 16:10 në autostradën "Ibrahim Rugova", drejtimi Prishtinë-Prizren, në Vërmicë.

Aksident me fatalitet në Çagllavicë, vdes 35-vjeçari

Një person ka vdekur si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Çagllavicë, në Prishtinë. Viktima është një burrë 35 vjeç.

Aksident zinxhir në Rrugën e Arbrit, dyshohet për 3 të vdekur e 4 të lënduar

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në Rrugën e Arbrit, ku raportimet paraprake flasin për 3 viktima dhe 4 të tjerë të ...

Dy të vdekur në dy aksidente që ndodhën brenda një ore në Divjakë

Dy aksidente me pasoja të rënda ndodhen pasditen e kësaj të marte në Divjakë. Aksidenti i parë ndodhi rreth orës 16 e 20 në aksin rrugor Gradishtë Spolat, kur ...

U godit nga vetura, vdes 28-vjeçari në Prishtinë

Një 28-vjeçar ka vdekur sot pas lëndimeve që ka pësuar nga goditja me veturë gjatë ditës së djeshme.

Aksident i rëndë në Bulqizë, vdes një 24-vjeçar

Një aksident i rëndë i mori jetën një 24-vjeçari mbrëmë në aksin rrugor Bulqizë-Maqellarë.