Foto: Ilustrim

Vrasje në Tentativë në Prishtinë

Në Prishtinë një person ka raportuar se në rrugën “Mic Sokoli” i dyshuari ka nxjerrë armën dhe ka shkrepur një fishek.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes ku është gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë.

Me urdhër të prokurorit është bastisur shtëpia e të dyshuarit por nuk është gjetur asgjë.

Sipas policisë, rasti është nën hetime.

15 Gusht 2017 - 11:05

Dorentina Kastrati 15/08/2017 - 11:05
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend