Postet nga: Arme mbajtje pa leje

Ferizaj, arrestohet i dyshuari për armë dhe posedim të narkotikëve

Një 39-vjeçar është arrestuar për mbajtje të armës pa leje dhe posedim të lëndëve narkotike.

Policia konfiskon automatik dhe pistoletë në veri

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka konfiskuar një armë automatike M-70, një pistoletë dhe gjashtë fishek gjatë bastisjeve në tre lokacione të ndryshme në Mitrovicën e Veriut.

Aktakuzë ndaj të dyshuarit për të shtëna me armë në një aheng familjar

Prokuroria Themelore në Prizren ka ngritur aktakuzë kundër të pandehurit E. H., për armëmbajtje pa leje dhe përdorim të armës.

Skenderaj: Konfiskohet arma me dy fishekë

Në raportin 24 orësh, Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme në Komunën e Skenderajt, nga një person i dyshuar është konfiskuar një armë ...

Arrestohen dy persona në Gjilan, kapen me drogë dhe armatim

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona pasi në veturën e tyre gjatë kontrollit është gjetur një armë me dy fishekë.

Gjilan - Merr fund gjykimi ndaj ish policit, i akuzuar për vrasje të rëndë

Ish-zyrtari policor Vllaznim Hamdia, i akuzuar për vrasje të rëndë ka dalë edhe sot para gjykatësit në Gjilan për t`u përballur me akuzën ...

Reperi gjilanas dënohet me burgim për tentim vrasje e armë pa leje

I akuzuar për vrasje në tentativë dhe armë mbajtje pa leje, reperi nga Gjilani Ardian Xhaferi, i njohur si ‘Majklli’, është gjetur fajtor dhe është dënuar nga Gjykata ...

Reperi gjilanas e pranon fajësinë për vrasje në tentativë dhe armë pa leje

I akuzuar për vrasje në tentative dhe armë mbajtje pa leje, reperi nga Gjilani Ardian Xhaferi, i njohur si ‘Majklli’, ka dalur para gjykatësit në Gjilan për ...