Postet nga: Policia

Voziti 50 km/h më shpejtë se që ishte e lejuar, gjobitet dhe i merret patent-shoferi për 6 muaj 24-vjeçarit

Policia e Ferizajt shqiptoi gjobë 300 euro, 3 pikë negative dhe 6 muaj heqje e patent-shoferit ndaj 24-vjeçarit, i cili bëri tejkalim të shpejtësisë. I njëjti, në zonën ...

Plagosja e dy grave në Fushë-Kosovë, Policia në kërkim të të dyshuarit

Sot, rreth orës 12:00 në lagjen “Besa-Besë” në Fushë-Kosovë janë plagosur dy gra nga një person.

Plagosen dy gra në Fushë-Kosovë, Policia identifikon të dyshuarin

Dy gra janë plagosur sot rreth orës 12:00 në lagjen “Besa-Besë” në Fushë Kosovë.

Theret me thikë një i mitur në Mitrovicë

Një therje me thikë raportohet se ka ndodhur dje rreth orës 07:50 në fshatin Kçiq i Madh në Mitrovicë.

Nëntë të arrestuar për posedim të narkotikeve në 24 orët e fundit në Kosovë

Pesë raste të posedimit të narkotikeve janë regjistruar në Policinë e Kosovës në 24 orët e fundit.

Arrestohet në Fushë-Kosovë shtetasi i Maqedonisë së Veriut, u arratis në Kosovë gjatë ditëve të pushimit që ia dha burgu

Policia e Kosovës ka arrestuar në Fushë-Kosovë një person që kërkohej nga Maqedonia e Veriut pasi dyshohet se teksa po shfrytëzonte një pushim të dhënë ...

Vritet një 48-vjeçar në Kaçanik

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një 48-vjeçar me inicialet N.C. është vrarë mbrëmë në magjistralen Ferizaj–Kaçanik, në Kaçanik të ...

17-vjeçari arrestohet nën dyshimin se ka vjedhur para dhe pije alkoolike në dy kafiteri në Kaçanik

Një 17-vjeçar është arrestuar nga Policia e Kosovës nën dyshimin se ka kryer veprën penale vjedhje e rëndë në dy kafiteri në qytetin e Kaç...