Postet nga: Policia

Arrestohet 38-vjeçari në Prishtinë, i sekuestrohen tri thika dhe dy fishekë

Një 38-vjeçar është arrestuar sot në Prishtinë nën dyshimin për armëmbajtje pa leje.

Laboratorët e drogës në veri, bie në pranga edhe një i dyshuar

Policia ka arrestuar një person të dyshuar për përpunim e kultivim të lëndëve narkotike në rajonin e Mitrovicës së veriut.

Vdes në vendin e punës një punëtor i “Trepçës”

Një punëtor i “Trepçës” ka vdekur në vendin e tij të punës sot në mëngjes.

Arrestohet një i dyshuar për sulm me thikë ndaj dy personave

Një person është arrestuar në Pejë nën dyshimin se ka sulmuar dhe kanosur dy persona.

Hajnat hyjnë në një shtëpi në Podujevë, vjedhin para, televizor e ari

Disa persona të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e një qytetari dhe dyshohet se kanë vjedhur para në vlerë prej 1 mijë e 250 euro, një televizor dhe stoli ari.

Policia e kosoves

Arrestohet një person në Rahovec, dyshohet se kanosi policët nën ndikimin e alkoolit

Policia Kosovës njoftoi se një person është arrestuar pasi i njëjti ka kanosur verbalisht zyrtarët policorë gjatë detyrës zyrtare.

Policia e Kosoves

Dyshohet se një vajzë është dhunuar nga një burrë

Një vajzë dyshohet se është dhunuar nga një burrë në Fushë Kosovë.

Vela i Presidencës: Komunitetet në veri mund t’i besojnë policisë

Shefi i kabinetit të presidentes, Vjosa Osmani, Blerim Vela ka reaguar pas arrestimit të një personi i cili dyshohet për djegie të veturave me targa të Republikës së ...