Postet nga: Izmir Zeqiri

Flet kryetari i Zubin Potokut: Po presim me u kriju kushtet me shku në zyrë

Kryetari i zgjedhur i Komunës së Zubin Potokut, Izmir Zeqiri ka thënë se aktualisht nuk gjendet në zyrën e tij të punës, në objektin e komunë...

Kryetari i Zubin Potokut: Në momentin kur shtrihet ligji dhe drejtësia, unë do të ndihem më i sigurt

Kryetari i Komunës së Zubin Potokut, Izmir Zeqiri për situatën e sotme në veri, ka thënë se ka qenë një ditë e pa pritur.

Ministri i Pushtetit Lokal vizitoi kryetarin e Zubin Potokut

Elbert Krasniqi, ministër i Administrimit të Pushtetit Lokal ka qenë zyrtari i parë shtetëror që ka vizituar kryetarin e zgjedhur të Komunës së Zubin Potokut, Izmir Zeqiri.

Kryetarit të Zubin Potokut s’i lejohet hyrja në objekt të komunës

Kryetarit të ri  Komunës së Zubin Potokut, Izmir Zeqirit, i është ndaluar hyrja në objektin e komunës.

VIDEO – Kryetari i Zubin Potokut pret që të pranohet nga të gjithë qytetarët

Izmir Zeqiri nga radhët e PDK-së ka dhënë sot betimin si kryetar i komunës së Zubin Potokut.

Betohet kryetari i ri i Zubin Potokut, zotohet se do të punojë për të gjithë

Kryetari i ri i Zubin Potokut, Izmir Zeqiri menjëherë pas betimit ka folur para mediave të pranishme, duke thënë se do të punoj për të gjithë komunitetin ...

Përgatitjet për betimin e Izmir Zeqirit si kryetar i Zubin Potokut

Forca të rendit nga EULEX-it , KFOR-it dhe Policia e Kosovës janë parë në afërsi të pikës ku pritet të filloj ceremonia e betimit të kryetarit të Zubin ...

Jep dorëheqje kryesuesi i Kuvendit Komunal të Zubin Potokut

Kryesuesi i Kuvendit Komunal të Zubin Potokut, Slavisha Bishevac nga Iniciativa Qytetare për Zubin Potokun, dje ka dhënë dorëheqje nga pozita e tij në këtë komunë, ...