Foto Ilustrim: Vjedhje

Hajnat hyjnë në një shtëpi në Podujevë, vjedhin para, televizor e ari

Disa persona të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e një qytetari dhe dyshohet se kanë vjedhur para në vlerë prej 1 mijë e 250 euro, një televizor dhe stoli ari.

Rasti ka ndodhur në fshatin Surkish të Podujevës.

Rasti është duke u hetuar nga policia.